Drukuj stronę

O firmie

W 13 lipca 2018 roku firma ARTSI House sp z o.o. zmieniła nazwę na Artsi House sp. z o.o.. Zmienił się także skład zarządu spółki co było konsekwencją początkowych ustaleń wspólników Artura Sikończyka oraz Roberta Kadłubickiego w momencie założenia spółki w roku 2011. Firma była spółką powołaną do przeprowadzenia inwestycji deweloperskiej polegającej na wybudowaniu osiedla wielorodzinnych budynków mieszkalnych w Kętach przy ulicy Franciszkańskiej.

Początkowo projekt zakładał powstanie ośmiu ośmiolokalowych, trzykondygnacyjnych budynków. Jednak w związku z faktem wprowadzenia w dniu 17 czerwca 2015 r. nowego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego możliwym stało się zmodernizowanie projektu. Aktualnie zakłada on powstanie osiedla składającego się docelowo z siedmiu budynków wielorodzinnych, dwóch już istniejących trzykondygnacyjnych oraz pięciu budynków czterokondygnacyjnych, jedenastolokalowych wraz z garażami, które będą się znajdować przy wjeździe na osiedle. Powierzchnia zabudowy każdego budynku wyniesie 197,17 m2 natomiast powierzchnia użytkowa 529,3 m2. Celem naszej spółki jest stworzenie komfortowego osiedla kameralnych budynków wielorodzinnych w miłym i atrakcyjnym zakątku Kęt.

Wszystkie prace budowlane, tak jak do tej pory, przeprowadzane będą przez te same firmy podwykonawcze. Będzie to gwarantem wysokiej jakości wykonanych usług oraz odpowiedniego doboru wyselekcjonowanych materiałów, sprawdzonych na poprzednich konstrukcjach. Firma nasza dzięki rzetelnie prowadzonym pracom budowlanym zdobyła ogromne zaufanie klientów. Dołożymy więc wszelkich starań by go nie zachwiać.

Celem naszym jest dać szansę urzeczywistnienia marzeń młodych małżeństw o posiadaniu własnego M w cenie będącą w ich zasięgu. Oferta nasza skierowana jest więc do klienta, który poszukując swego pierwszego mieszkania będzie miał pewność możliwości poniesienia kosztów ewentualnego kredyty i późniejszego utrzymania mieszkania. Jest alternatywą dla mieszkań spółdzielczych cechujących się wysokimi kosztami eksploatacyjnymi, niewspółmiernie wysokimi do gwarantowanego komfortu.