Drukuj stronę

O projekcie

Kontynuujemy rozpoczętą w 2012 roku inwestycję nowego osiedla wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Zaletą ich jest niewielka ilość mieszkań w każdym z nich gwarantującą rodzinny i przyjazny charakter poszczególnych budynków a co za tym idzie całego osiedla. Lokalizacja  w atrakcyjnym  zakątku miasta podnosi walory całej inwestycji.
Osiedle zaprojektowane jest z wielką dbałością by zapewnić maksymalny komfort ich użytkownikom a bliskość infrastruktury użyteczności publicznej (sklepy, korty tenisowe, basen kryty, hala sportowa, stadion wraz z boiskiem "Orlik" i skateparkiem dla młodzieży) jest dodatkowym atutem.
Celem naszego projektu jest tak poprowadzić jego realizację by w żadnym stopniu nie zakłócić istniejącego ekosystemu lecz w maksymalnym stopniu się w niego wkomponować.Wyświetl większą mapę


Rozpoczęta we wrześniu 2014 roku budowa kolejnego, bliźniaczego budynku, będącego lustrzanym odbiciem pierwszego została ukończona.  Ukończona została także budowa pierwszego z trzech trzykondygnacyjnych budynków stanowiących potrójną, zwartą zabudowę szeregową. Aktualnie jesteśmy na etapie kontynuacji budowy czwartego budynku oraz rozpoczęcia budowy budynku piątego.

Tak jak w poprzednich, mieszkania oddawane są do użytku w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia "pod klucz" przez naszą firmę.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań projektowych oraz wysokiej jakości materiałów budowlanych pozwoliło obniżyć koszty utrzymania mieszkania w odniesieniu do podobnych znajdujących sie na rynku wtórnym.

W celu podniesienia standardu, we wszystkich łazienkach, zostanie zainstalowane ogrzewanie podłogowe. Istnieje także możliwość instalacji ogrzewania podłogowego w dowolnie wybranym zakresie.

Każde mieszkanie posiadać będzie indywidualne liczniki mediów (liczniki poboru wody, gazu oraz prądu).

Projekt techniczny umożliwia dowolną zmianę ścianek działowych co daje szansę uzyskania dodatkowych pokoi w lokalach o powierzchni powyżej 50m2 - Parter camera.png (2014-12-17 11:05:29), Poddasze camera.png (2014-12-17 11:05:29).

W każdym mieszkaniu zainstalowany będzie gazowy kocioł dwu-funkcyjny z zamkniętą komorą spalania do podgrzewania ciepłej wody oraz CO.

Właściciele każdego mieszkania, w zakresie użytkowania części wspólnych, mają prawo do korzystania ze strychu o powierzchni około 60 m2 zlokalizowanego na poddaszu budynku.

Planowane jest także powstanie 18 wolnostojących garaży, zlokalizowanych przy wjeździe na osiedle. Zapisy na nie zostaną uruchomione w najbliższym czasie.